Salón Žilina
Národná 5
010 01 Žilina
Objednávky:
Mária Sedúchová:
0904 925 569
Romana Škorová
0910 724 934

majca1412@gmail.com

Facebook
Akcia na prístrojovú lymfodrenáž 8 EUR, kavitácia na telo 25 EUR, tvárová radiofrekvencia 30 EUR, 3D riasy 40 EUR.

Chemický peeling

Ošetrenie chemickým peelingom patrí k metódam na jemné zbrúsenie pleti, stiahnutie pórov a na omladenie pokožky. Podľa hĺbky prieniku chemických látok peelingu a následného uvoľnenia jednotlivých vrstiev kože môžeme chemický peeling rozdeliť na povrchový, stredne hlboký až hlboký peeling.

Povrchový chemický peeling

Tento druh chemického peelingu sa robí kyselinou glykolovou. Jedná sa o netoxickú prírodnú kyselinu získanú z cukrovej trstiny. Táto jemne odstráni povrchovú časť pokožky. Týmto ošetrením sa odstránia odumreté bunky, pleť sa zregeneruje, pokožka zostáva prekrvená a napnutá, póry sú stiahnuté a vyrovnávajú sa malé jazvičky. Ošetrenie má výrazný vplyv na mazotvorbu – mastná pleť sa po aplikácií stáva polomastnou.

Hlboký chemický peeling

Táto metóda umožňuje široké spektrum hĺbky pôsobenia a liečebných indikácií od akné po škvrny, starnutie pleti vplyvom svetla a strie. Môže byť použitý na tvár aj telo. Ošetrenie si nevyžaduje žiadnu prípravu a umožňuje zákazníčkam vykonávať bežné denné činnosti. Môže sa kombinovať s laserovým ošetrením, depiláciou, chirurgickými zákrokmi. Chemický peeling preniká až do dermy – strednej vrstvy pokožky. Na Vašu pokožku má výraznejší brúsiaci a bieliaci efekt. Brúsiaci efekt je výraznejší ako pri povrchovom chemickom peelingu a zabezpečí Vám krásnu a hladkú pokožku.

Pre koho je chemický peeling určený

Chemický peeling sa najčastejšie používa na omladenie pokožky avšak jeho použitie je oveľa širšie. Ošetrenie chemickým peelingom má veľmi pozitívne účinky na vyhladenie jazvičiek po akné, zmiernenie mastnoty pokožky ale aj vyhladenie nerovností na tvári.

Výsledkom ošetrenia je celkové zlepšenie stavu pokožky, zmiernenie starnutia pokožky vyhladenie jemných povrchových vrások a celkový jasnejší vzhľad pokožky.


SALÓN
Kysucké Nové Mesto
SALÓN
Žilina