Salón Žilina
Národná 5
010 01 Žilina
Objednávky:
Mária Sedúchová:
0904 925 569
Romana Škorová
0910 724 934

majca1412@gmail.com

Facebook
Akcia na prístrojovú lymfodrenáž 8 EUR, kavitácia na telo 25 EUR, tvárová radiofrekvencia 30 EUR, 3D riasy 40 EUR.

Intenzívne pulzné svetlo - IPL

Intenzívne pulzné svetlo je prístroj, ktorý upravuje pleť bez poškodenia pokožky a obmedzenia Vašich každodenných aktivít. Prístroj sa dá použiť na širokú škálu kozmetických ošetrení – pigmentové škvrny, trvalá epilácia chĺpkov, odstránenie rozšírených cievok, omladenie pleti, liečenie akné.

Trvalá epilácia chĺpkov na tvári a tele

Chĺpky obsahujú pigment – melanín. Ten absorbuje svetlo z prístroja IPL a mení ho na teplo. Teplo, ktoré sa vytvára ničí vlasový folikul, ktorý už ďalej nie je schopný produkovať nový vlas. Tým sa dosiahne trvalé odstránenie chĺpkov na požadovanom mieste.

Intenzívne pulzné svetlo Táto metóda odstránenia chĺpkov nie je bolestivá a je vhodná takmer na každé miesto na tele. Efekt je dlhodobý a po niekoľkých opakovaniach možno dospieť do štádia, ktorému hovoríme permanentná redukcia vlasu. Počas procedúry sa dorastajúce chĺpky nesmú vytrhávať – môžu sa len holiť, strihať alebo odstraňovať depilačným krémom alebo penou. Vytrhávanie chĺpkov vedie k zníženiu účinnosti ošetrenia.

Epiláciu pulzným svetlom je možné použiť na tvár ale aj na veľké plochy – nohy, chrbát... Toto ošetrenie sa osvedčilo pri zarastaní chĺpkov. Je jednou z mála metód, ktoré zarastenie chĺpkov rieši. Počet ošetrení je individuálny podľa Vašich potrieb.

Fotorejuvenizácia – fotoomladenie pleti

Svetelná energia IPL preniká hlboko do kože, pôsobí na kolagénové vlákna a núti ich vytvárať nové mladšie. Pleť sa tým stáva vyhladenejšou, póry sa zmenšujú a vyhladzujú sa jemné vrásky. Zvyšuje sa napätie pokožky a mení sa jej vzhľad – vyhladzuje sa, vyrovnáva vrásky, farebne sa zjednocuje. Ošetrenie je potrebné absolvovať minimálne 6 krát. Ošetrenie nie je bolestivé.

Odstránenie pigmentových škvŕn

Pomocou prístroja IPL je možné odstrániť pigmentové škvrny na tvári alebo rukách. Prístroj zasahuje melanín, ktorý škvrny obsahujú a ničí ho. Tým dochádza k odstráneniu pigmentových škvŕn.

Odstránenie rozšírených cievok

Na cievky, ktoré sa vytvárajú na tvári je IPL najvhodnejšou metódou na ich odstránenie. Neželané cievne lézie – žilky a začervenanie kože možno prístrojom IPL úspešne redukovať. Žiarenie je pri odstraňovaní žiliek vychytávané v krvnom farbive – hemoglobíne. Energia lúča sa premení na teplo čo vedie k deštrukcii cievky a jej odstráneniu.

Liečenie akné pomocou IPL

Použitie ošetrenia pomocou intenzívneho pulzného svetla výrazne redukuje zápaly pokožky a rozšírené póry. Aby bolo liečenie úspešné ošetrenia musia byť pravidelné.


SALÓN
Kysucké Nové Mesto
SALÓN
Žilina