Salón Žilina
Národná 5
010 01 Žilina
Objednávky:
Mária Sedúchová:
0904 925 569
Romana Škorová
0910 724 934

majca1412@gmail.com

Facebook
Akcia na prístrojovú lymfodrenáž 8 EUR, kavitácia na telo 25 EUR, tvárová radiofrekvencia 30 EUR, 3D riasy 40 EUR.

Klasické ošetrenie tváre

Ponúkame Vám klasické ošetrenie tváre podľa typu a potreby Vašej pleti. Pleť každej zákazníčky má svoje potreby a špecifiká. Preto je potrebné zistiť Váš problém s pleťou a čo najskôr ho začať riešiť. Pravidelnou návštevou u nás a jedinečným prístupom kozmetičiek je špeciálna starostlivosť to pravé pre riešenie všetkých problémov na pokožke.

Naším cieľom je zachovanie prirodzených zdrojov pokožky, a to najmä vďaka zisteniu typu Vašej pokožky a tomu dokonale prispôsobeným produktom. V našom kozmetickom štúdiu každej zákazníčke prispôsobíme ošetrenie podľa typu jej pleti – zníženie nadmerného množstva mazu, hydratácia pokožky, dodanie hebkosti pokožky... Zároveň zákazníčke poradíme ako chrániť pokožku pred nepriaznivými vplyvmi, zvýšiť jej kvalitu a tak ju ochrániť pred predčasným starnutím.

Mastná pleť a pleť so sklonom k akné

Mastná a aknózna pleť si vyžaduje pravidelnú a veľmi špecifickú starostlivosť doma i v salóne. Cieľom ošetrenia u nás je normalizovať tvorbu mazu, dezinfikovať a prečistiť póry, zabrániť zápalovým procesom a udržať tak pokožku zdravú, krásnu a vláčnu, bez vysušovania či akné. Po ošetrení Vám poradíme aké kozmetické prípravky používať, ako sa starať o Vašu pokožku a odporučíme Vám ďalšie ošetrenie a možnosti zlepšenia vzhľadu Vašej problematickej pleti.

Suchá pokožka

Cieľom korekčnej starostlivosti o pokožku, je odstrániť póry, zabrániť vzniku zápalov, hojiť jazvičky, vyhladiť a regenerovať vysušenú pleť po intenzívnej regulačnej starostlivosti o akné. Pokožka je citlivá, krehká a vysušená, preto potrebuje starostlivosť a špeciálne prípravky, ktoré pokožku regenerujú, uzatvárajú vysušené a otvorené póry a pleť intenzívne hydratujú a vyživujú.

Citlivá pleť

Ultra citlivá pleť reaguje na zmeny počasia, kozmetiky, stres, jedlo i na slnečné žiarenie. Vyžaduje si teda jedinečnú a špecifickú starostlivosť doma a najmä v kozmetickom salóne. Ponúkame Vám ošetrenie a prípravky, ktoré Vašu pleť ochránia a dodajú základ imunity pre bunky v epiderme a chránia ju voči vonkajšej agresii. Upokojuje a zjemňuje pokožku.

Hydratácia pokožky

Hydratáciou rozumieme dostatok vody v pokožke. Cieľom ošetrenia nie je pleti dodávať vodu z vonka ale fixovať ju v epiderme a zlepšiť jej prirodzenú funkciu. Zvlhčujúci rad prípravkov dokáže efektívne kompenzovať nedostatok vlhkosti, pri všetkých typoch pokožky, regulovať prietoky, udržať zásobáreň vody a dodať jej rovnováhu.


SALÓN
Kysucké Nové Mesto
SALÓN
Žilina