Salón Žilina
Národná 5
010 01 Žilina
Objednávky:
Mária Sedúchová:
0904 925 569
Romana Škorová
0910 724 934

majca1412@gmail.com

Facebook
Akcia na prístrojovú lymfodrenáž 8 EUR, kavitácia na telo 25 EUR, tvárová radiofrekvencia 30 EUR, 3D riasy 40 EUR.

Rádiofrekvenčná liposukcia

Ošetrenie tela rádiofrekvenčnou liposukciou využíva elektromagnetické žiarenie, ktoré preniká hlboko do tkaniva a prehrieva ho. Toto prehriatie spôsobuje kontrakciu kalogénových vlákien a tvorbu nových vlákien. Kombinácia s infračerveným svetlom výrazne zlepšuje účinok rádiofrekvenčného ošetrenia. Parametre prístroja sú nastavené tak, že k prehriatiu dochádza v hĺbke kože a nie na jej povrchu.

Po ošetrení daného miesta rádiofrekvečnými vlnami sa môže objaviť mierne začervenanie pokožky, to však po krátkom čase pominie. Taktiež sa odporúča dodržiavať pravidelný pitný režim a ošetrovať pokožku hydratačným krémom.

Pre koho je ošetrenie rádiofrekvenciou vhodné

Ošetrenie je vhodné pre mužov aj ženy, ktorí Rádiofrekvenčné ošetrenie chcú mať krásnu tvár bez vrások – vyhladenie vrások, ktorí si chcú vyformovať krásnu postavu, napnúť uvoľnenú pokožku – napríklad ženy po pôrode.

Veľkou výhodou rádiofrekvenčného ošetrenia je, že sa dá aplikovať takmer na celé telo. Ošetrenie rádiofrekvenčným prístrojom je rýchle, bezbolestné pre zákazníčku komfortné a výsledok je dlhodobé.

Výhody rádiofrekvenčného ošetrenia

  • odstránenie vrások v okolí očí
  • napnutie kože pri jej nadmernom uvoľnení (ovisnutí) (koža pod bradou, na krku, na bruchu, na stehnách)
  • odstránenie vrások a strií v iných častiach tela - dekolt, prsia, ramená, zadok
  • napnute ochabnutej kože po schudnutí
  • spevnenie stareckej ovisnutej kože
  • ošetrenie je vhodné na všetky fototypy a v každom ročnom období
  • spevnňuje stareckú ovisnutú kožu

V kombinácií s ultrazvukovou liposukciou sa urýchli efekt tvarovania postavy hlavne v problematických oblastiach ako je brucho, zadok a stehná. Ošetrenie sa odporúča zopakovať 5 - 6 krát v dvojtýždňových intervaloch.


SALÓN
Kysucké Nové Mesto
SALÓN
Žilina