Salón Žilina
Národná 5
010 01 Žilina
Objednávky:
Mária Sedúchová:
0904 925 569
Michaela Sliviaková:
0948 431 303
Lubica Tvrda:
0902 473 999 majca1412@gmail.com

Facebook
Akcia na prístrojovú lymfodrenáž 8 EUR, kavitácia na telo 25 EUR, tvárová radiofrekvencia 30 EUR, 3D riasy 40 EUR.

Lash mihalníc

V našom salóne ponúkame najhorúcejšiu novinku súčasnosti ktorou je predlžovanie a zahusťovanie mihalníc. Aj vy môžete mať mihalnice, krásne, zvodné, dlhé a pritom prirodzené. Mihalnice, ktoré nosia celebrity po celom svete. Mihalnice, o akých ste vždy snívali.

Jednotlivé i-lash mihalnice Vám nalepíme na Vaše prírodné mihalnice špeciálnym lepidlom. Postupuje sa po jednej mihalnici za druhou, až kým nedosiahneme Vami požadovaný efekt. Takto nalepené mihalnice vyzerajú úplne prirodzene. Takúto zmenu si na Vás určite každý všimne, ale nepochopia ako je to možné. A pritom je tak jednoduché.

Prírodná mihalnica Vám vydrží zhruba 6-8 týždňov. Potom vypadáva a je nahradená rastom novej. Pre stály efekt je dopĺňanie i-lash mihalníc veľmi dôležité každé 2-3 týždne.

Navyše môžete žiť, športovať, plávať, saunovať, plakať, potiť sa. To si pri trsových, alebo mihalniciach v línii nemôžete dovoliť. Tie sú len na nejakú príležitosť, a veľmi na nich vidno, že sú umelé. A nie každej klietke tieto mihalnice typovo sedia. I-lash mihalnice tým, že vyzerajú prirodzene, sedia aj absolútne „prírodným, a jemným“ typom.


SALÓN
Kysucké Nové Mesto
SALÓN
Žilina