Salón Žilina
Národná 5
010 01 Žilina
Objednávky:
Mária Sedúchová:
0904 925 569
Romana Škorová
0910 724 934

majca1412@gmail.com

Facebook
Akcia na prístrojovú lymfodrenáž 8 EUR, kavitácia na telo 25 EUR, tvárová radiofrekvencia 30 EUR, 3D riasy 40 EUR.

Lymfodrenáž

Lymfodrenáž je druh tlakovej masáže pomocou lymfodrenážneho prístroja, ktorý pomáha uvoľniť lymfatický systém a podporuje prietok lymfy. Počas ošetrenia sa uvoľnia lymfatické uzliny a spriechodnia sa lymfatické cievy. Tým sa odpadové látky a toxíny presunú až do lymfatického centra a odtiaľ do krvného obehu. Krv sa neskôr dostane do pečene a obličiek odkiaľ sa škodlivé a toxické látky dostanú z tela von prirodzenými cestami.

Lymfatický systém zabezpečuje, aby sa všetky škodlivé látky ktoré sa do tela dostanú boli z neho vylúčené. Tieto škodlivé látky sa do tela dostanú rôznymi spôsobmi – potravou, pokožkou, vzduchom a podobne.
Ošetrením lymfodrenážnym prístrojom sa tieto látky z tela rýchlejšie uvoľnia, zlepšuje sa metabolizmus a dochádza k celkovej detoxikácií organizmu.

Princíp ošetrenia spočíva v postupnom nafukovaní jednotlivých komôr prostredníctvom ktorých sa vykonáva účinná sekvenčná tlaková masáž.

Výhody lymfodrénáže

  • zníženie hmotnosti
  • odstránenie celulitídy a lymfatických opuchov
  • odvodnenie a detoxikácia organizmu
  • aktivácia lymfatického systému a krvného obehu
  • prevencia proti kŕčovým žilám

Po ošetrení Vám odporúčame používať anticelulitídne krémy, ktoré zefektívnia výsledky lymfodrenáže. Taktiež odporúčame dostatočný pitný režim, ktorý rovnako pozitívne vplýva na výsledky lymfodrenáže.


SALÓN
Kysucké Nové Mesto
SALÓN
Žilina