Salón Žilina
Národná 5
010 01 Žilina
Objednávky:
Mária Sedúchová:
0904 925 569
Romana Škorová
0910 724 934

majca1412@gmail.com

Facebook
Akcia na prístrojovú lymfodrenáž 8 EUR, kavitácia na telo 25 EUR, tvárová radiofrekvencia 30 EUR, 3D riasy 40 EUR.

Prístrojové ošetrenie tváre

Rádiofrekvenčné ošetrenie tváre

Ošetrenie tváre rádiofrekvenčným prístrojom využíva elektromagnetické žiarenie, ktoré preniká hlboko do tkaniva a prehrieva ho. Toto prehriatie spôsobuje kontrakciu kalogénových vlákien a tvorbu nových vlákien. Kombinácia s infračerveným svetlom výrazne zlepšuje účinok rádiofrekvenčného ošetrenia. Parametre prístroja sú nastavené tak, že k prehriatiu dochádza v hĺbke kože a nie na jej povrchu.

Po ošetrení daného miesta rádiofrekvečnými vlnami sa môže objaviť mierne začervenanie pokožky, to však po krátkom čase pominie. Taktiež sa odporúča dodržiavať pravidelný pitný režim a ošetrovať pokožku hydratačným krémom.

Pre koho je ošetrenie rádiofrekvenciou vhodné

Ošetrenie je vhodné pre mužov aj ženy, ktorí Rádiofrekvenčné ošetrenie chcú mať krásnu tvár bez vrások – vyhladenie vrások, ktorí si chcú vyformovať krásnu postavu, napnúť uvoľnenú pokožku – napríklad ženy po pôrode.

Veľkou výhodou rádiofrekvenčného ošetrenia je, že sa dá aplikovať takmer na celé telo. Ošetrenie rádiofrekvenčným prístrojom je rýchle, bezbolestné pre zákazníčku komfortné a výsledok je dlhodobé.

Výhody rádiofrekvenčného ošetrenia

  • odstránenie vrások v okolí očí
  • napnutie kože pri jej nadmernom uvoľnení (ovisnutí) (koža pod bradou, na krku, na bruchu, na stehnách)
  • odstránenie vrások a strií v iných častiach tela - dekolt, prsia, ramená, zadok
  • napnute ochabnutej kože po schudnutí
  • spevnenie stareckej ovisnutej kože
  • ošetrenie je vhodné na všetky fototypy a v každom ročnom období
  • spevnňuje stareckú ovisnutú kožu

V kombinácií s ultrazvukovou liposukciou sa urýchli efekt tvarovania postavy hlavne v problematických oblastiach ako je brucho, zadok a stehná. Ošetrenie sa odporúča zopakovať 5 - 6 krát v dvojtýždňových intervaloch.

Intenzívne pulzné svetlo

Ošetrenie intenzívnym pulzným svetlom je metoda ktorá upravuje pleť bez poškodenia pokožky a obmedzenia Vašich každodenných aktivít. Prístroj sa dá použiť na širokú škálu kozmetických ošetrení – pigmentové škvrny, trvalá epilácia chĺpkov, odstránenie rozšírených cievok, omladenie pleti, liečenie akné.

Trvalá epilácia chĺpkov na tvári a tele

Chĺpky obsahujú pigment – melanín. Ten absorbuje svetlo z prístroja IPL a mení ho na teplo. Teplo, ktoré sa vytvára ničí vlasový folikul, ktorý už ďalej nie je schopný produkovať nový vlas. Tým sa dosiahne trvalé odstránenie chĺpkov na požadovanom mieste.

Táto metóda odstránenia chĺpkov nie je bolestivá a je vhodná takmer na každé miesto na tele. Efekt je dlhodobý a po niekoľkých opakovaniach možno dospieť do štádia, ktorému hovoríme permanentná redukcia vlasu. Počas procedúry sa dorastajúce chĺpky nesmú vytrhávať – môžu sa len holiť, strihať alebo odstraňovať depilačným krémom alebo penou. Vytrhávanie chĺpkov vedie k zníženiu účinnosti ošetrenia.

Epiláciu pulzným svetlom je možné použiť na tvár ale aj na veľké plochy – nohy, chrbát... Toto ošetrenie sa osvedčilo pri zarastaní chĺpkov. Je jednou z mála metód, ktoré zarastenie chĺpkov rieši. Počet ošetrení je individuálny podľa Vašich potrieb.

Fotorejuvenizácia – fotoomladenie pleti

Svetelná energia IPL preniká hlboko do kože, pôsobí na kolagénové vlákna a núti ich vytvárať nové mladšie. Pleť sa tým stáva vyhladenejšou, póry sa zmenšujú a vyhladzujú sa jemné vrásky. Zvyšuje sa napätie pokožky a mení sa jej vzhľad – vyhladzuje sa, vyrovnáva vrásky, farebne sa zjednocuje. Ošetrenie je potrebné absolvovať minimálne 6 krát. Ošetrenie nie je bolestivé.

Odstránenie pigmentových škvŕn

Pomocou prístroja IPL je možné odstrániť pigmentové škvrny na tvári alebo rukách. Prístroj zasahuje melanín, ktorý škvrny obsahujú a ničí ho. Tým dochádza k odstráneniu pigmentových škvŕn.

Odstránenie rozšírených cievok

Na cievky, ktoré sa vytvárajú na tvári je IPL najvhodnejšou metódou na ich odstránenie. Neželané cievne lézie – žilky a začervenanie kože možno prístrojom IPL úspešne redukovať. Žiarenie je pri odstraňovaní žiliek vychytávané v krvnom farbive – hemoglobíne. Energia lúča sa premení na teplo čo vedie k deštrukcii cievky a jej odstráneniu.

Liečenie akné pomocou IPL

Použitie ošetrenia pomocou intenzívneho pulzného svetla výrazne redukuje zápaly pokožky a rozšírené póry. Aby bolo liečenie úspešné ošetrenia musia byť pravidelné.

Skin Scrubber

Ponúkame Vám najmodernejšiu technológiu ultrazvukového peelingu Skin Srubber ktorý vyhladí Vašu pleť bez poškodenia pokožky. Čiastočné hĺbkové čistenie pleti jemným a bezbolestným spôsobom kladne pôsobí na vrásky, prekrvenie pokožky a celkový vzhľad pokožky. Skin scruber patrí k kozmetickým ošetreniam s okamžite viditeľnými výsledkami.

Prístroj je vybavený špeciálnou sondou, ktorou vykonávame niekoľko zákrokov.

Exfoliácia - povrchový peeling na odstránenie odumretých buniek, odstránenie mastnoty pokožky, baktrérií a toxínov z povrchu pokožky

Cleansing - hĺbkové čistenie pokožky, ktoré nahrádza manuálne niekedy aj bolestivé hĺbkové čistenie. Využíva sa špeciálna tekutina, ktorá čiastočne pôsobí aj na melanín čiže odstraňuje pigmentové škvrny na pokožke.

Tonizácia - pri tomto ošetrení využívame mikromásážny efekt ultrazvukovej sondy. Ošetrenie pôsobí na vrásky, zlepšuje sa mikrocirkulácia v tkanivách, okysličenie buniek.

Lifting je určený predovšetkým pre suchú, asfiktickú pokožku, ktorá je dehydrovaná. Týmto ošetrením sa dosiahne až neuveriteľná hydratácia pokožky a zlepšenie jej vzhľadu

Ošetrenie očného okolia ktorého základom je pôsobenie účinnej látky agrilín. Účinok je podobný ako pri botoxe. Táto procedúra spomaľuje proces starnutia pokožky, znižuje kontrakciu svalov na tvári a zabraňuje vzniku mimických vrások v okolí očí.

Izotonické ošetrenie pleti pre unavenú, vystresovanú a dehydrovanú pleť. Unikátna procedúra na revitalizáciu a hĺbkovú hydratáciu pleti, ktorá jej vracia novú energiu, sviežosť a elasticitu s okamžite viditeľnými účinkami. Vďaka špeciálnym prípravkom sa zjemňujú vrásky na tvári, spevňuje sa pokožka a je hyd ratovaná do hĺbky.


SALÓN
Kysucké Nové Mesto
SALÓN
Žilina